Prekių sandėlys

 
 
 
 
                                          Bizlogic Professional
 
 
 
 
               Bizlogic Standard

Prekių sandėlys


       1. Prekių sandėlis apima efektyvų parduodamų transporto priemonių valdymą ir greitą pirkėjų informavimą apie turimas prekes. Efektyvumas slypi tame, kad visa informacija kokia tik gali būti susijusi su preke (nuotraukos, dokumentai, kainos ir t.t.), saugoma vienoje vietoje, taip žymiai greičiau, paprasčiau ir lengviau rasite reikiamą informaciją.

       2.1. Svarbus aspektas pardavimuose - klientų informavimas apie Jūsų turimas prekes. Sistema leidžia išsiusti su preke susijusią informaciją atitinkamiems klientams. Prieš siuntima padarant pora paprastų veiksmų, lengvai galima išsiūsti keliems tūkstančiams klientų, kurie domėjosi ar vis dar domisi šia preke. Taip sutaupoma daugybė laiko.

      2.2. Aktyvesniems pirkėjams, kurie ne tik laukia pasiūlymų, bet ir naršo internete ieškodami sau tinkamu prekių po įvairius tinklalapius. Taigi su autoperkybai specializuota sistema paprasta dėti prekes į internetinių skelbimų puslapius. Dėjimo principas - varnelių sužymėjimas prieprekių. Privalumas tas, kad jei deda ne vienas žmogus - matyti kokios prekės yra skelbiamos, o kurios dar ne (nereikia jų tikrinti). Vienu mygtuko paspaudimu prekė pradedama įkelinėti į pasirinktą puslapį.
      2.3. Dar vienas būdas kaip pranešti klientams apie autoprekes. Tiems aktyviausiems klientams, kurie patys Jums skambina ir duoda užklausą kokios prekės jį domintų ir kokius kriterijus turi atitikt. Jūsų veiksmai: atsifiltruojate prekes pagal užduotus kriterijus, pažymite visas varnelėmis ir spaudžiate mygtuką siūsti el. paštu. Belieka tik įvesti el. paštą ir spaudžiama siūsti. Tokiu būdu dar kalbėdami telefonu jau galite informuoti besidomintį klientą apie jūsų turimas transporto priemones. Tokiu būdu jūs greitai ir tiksliai galite atsakyti klientui ir pasiūlyti savo turimas prekes. Sutaupysite laiko ruošdami komercinį pasiūlymą, nes visa informacija yra prekė kortelėje. Bekalbant telefonu, klientas gaves laišką jau gali derėtis dėl prekių kainų ir nereiks ieškoti kur yra nuotraukos, kokias nuotraukas itraukti, kiek jų dėti, kur yra automobilio apibūdinanti detali informacija, kokia įsigyjimo kaina ir koki pelna turetumėte gauti.
      O kas atsitinka jei pagal interesanto kriterijus nėra prekių Jūsų prekių sąraše? (pereikite į modulį ,,Klientų poreikiai")

www.kardiolita.lt/index.php?cid=1500&list=Аллергология


Moduliai


Gamintojas

Verticus, UAB yra interneto technologijų specialistai, kurių darbo sritis yra interneto programinės įrangos kūrimas. Pagrindinės vystomų produktų kategorijos yra verslo valdymo, turinio valdymo sistemos, elektroninės komercijos bei kiti įrankiai, padedantys įmonėms efektyviai veikti internete.

Daugiau apie mus galite sužinoti www.verticus.lt.


Kontaktai

Verticus, UAB
Smolensko g. 6 - 414, Vilnius
Tel.: +370 5 2762176
Faks.: +370 5 2031001
El. paštas: info@verticus.lt
 
Sekite mus
Facebook'e