Inovatyvios įmonės renkasi ERP

 
 
 
 
                                          Bizlogic Professional
 
 
 
 
               Bizlogic Standard
Nauda
Galimybės
Demo

Inovatyvios įmonės renkasi ERP


Mūsų greitai besivystančioje visuomenėje, įvairios technologijos bei kiti įrenginiai sparčiai tobulėja. Kiekviena auganti įmonė nori pagreitinti savo darbo našumą bei optimizuoti savo veiklos procesus, todėl šių dienų kompanija jau nebegali apsieiti vien tik su teksto redaktoriumi ar su, nedideliems skaičiavimams skirta, programėle. Tuomet kodėl tik 16% Lietuvos įmonių naudoja verslo valdymo sistemas? 34% nesėkmingai naudoja verslo valdymo sistemas arba visai nesuranda ką naudoti, tuo tarpu likusieji 50% net nežino apie jų teikiamą naudą arba tiesiog nenori naudoti.

Vadinamosios "krizės" metu, verslininkai vertėsi kaip išmanė, to pasekoje performuodami savo verslo logiką ir struktūrą.

Dabar, pagerėjus situacijai, vadovai susiduria su kitais niuansais - pasikeitusiai biznio logikai sudėtinga rasti IT sistemą atitinkančią įmonės poreikius. Gaila, nepasisekus surasti atitinkančios esamam verslo modeliui sistemos, atsiranda svarstymai susikurti unikalią. Šioje vietoje ir atsimušama į per didelę kainą. Ką gi daryti? Skaityti toliau...

2013 02 05  

Gamintojas

Verticus, UAB yra interneto technologijų specialistai, kurių darbo sritis yra interneto programinės įrangos kūrimas. Pagrindinės vystomų produktų kategorijos yra verslo valdymo, turinio valdymo sistemos, elektroninės komercijos bei kiti įrankiai, padedantys įmonėms efektyviai veikti internete.

Daugiau apie mus galite sužinoti www.verticus.lt.


Kontaktai

Verticus, UAB
Smolensko g. 6 - 414, Vilnius
Tel.: +370 5 2762176
Faks.: +370 5 2031001
El. paštas: info@verticus.lt
 
Sekite mus
Facebook'e