Informacinės technologijos naikina atstumus

Ar Jums dažnai tenka keliauti verslo reikalais? Ar dažnai atidedate darbus pasiteisindami “dabar neturiu laiko”? O gal Jūsų įmonė išsidėsčiusi atskiruose filialuose ir neretai susiduriate su sunkumais priimant bendrus sprendimus? Tad pakalbėkime apie tai, kaip praktikoje informacinės technologijos gali taupyti brangų Jūsų laiką ir mažinti geografinius atstumus. Tiesiog, paanalizuokime keletą situacijų.

Viskas vienoje vietoje

Tarkime, Jūsų įmonė yra viena didesnių ir įmonės filialai yra įsikūrę keletoje miestų ar tame pačiame filiale darbuotojai sėdi atskirti vieni nuo kitų. Kaip Jūs paprastai sprendžiate įvairius bendrus klausimus, vykdote pasitarimus? Tikriausiai kaip ir didžioji dauguma – vaikščiodami pas kolegas su tam tikrais klausimais, organizuojant susitikimus, pasitarimus, kuriuose yra svarstomos įvairios idėjos,.

Vadinasi, jei užimate atsakingesnes pareigas, Jums kartas nuo karto tenka važinėti iš vieno filialo į kitą, gaišti laiką bei žinoma, turėti finansinių išlaidų. Arba kaip vyksta apsikeitimas informacija? Paprastai dokumentai – sutarčių, raštų šablonai, klientų bylos ir pan. - el. paštu siuntinėjami iš vieno filialo į kitą, saugomis keliomis kopijomis, taisomi, pertikrinami. Nežiūrint to, vistiek dažnai neišvengiama klaidų.

Šito galima išvengti įmonėje įdiegus verslo valdymo sistemą iPyramid.bizlogic. Paklausite, kaip? Labai paprastai. Tarkime, įmonėje iškilo problema arba buvo pasiūlyta nauja idėja svarstymui. Paprastai tam reiktų net keleto susitikimų – sprendimo alternatyvoms numatyti, specialistams išklausyti, galiausiai - sprendimui priimti. Naudodamiesi iPyramid.bizlogic verslo valdymo sistema visa tai atliksite tiesiog likdami savo darbo vietoje. Pavyzdžiui, iškilo problema ar kilo nauja idėja? Tiesiog paskelbkite ją sistemos Idėjų svarstymo modulyje, kur kiekvienas Jūsų kolega galės išsakytą idėja pakomentuoti, pateikti argumentus, pasiūlyti sprendimus praktiškai nepasitraukdamas iš savo darbo vietos, nepriklausomai kuriame geografiniame taške jis bebūtų. Jūs, perskaitęs komentarą, galite padaryti savo išvadas, atsakyti, pateikti papildomus argumentus ir pan. Galiausiai, jei esate atsakingas vadovas, galite tiesiog priimti sprendimą matydamas alternatyvas, kolegų pasvarstymus. Naudojantis iPyramid.bizlogic sistemos Idėjų svarstymo moduliu Jūs sėkmingai galite priiminėti bendrus įmonei sprendimus, išklausęs alternatyvas ir komentarus iš visų filialų, apskritai išvengiant tiesioginių susitikimų. O ką tai reiškia? Ne ką kitą, kaip laiko taupymą ir išlaidų mažinimą. Jei susitikimas vis dėlto reikalingas, užteks tik vieno susitikimo vietoj keleto tik tam, kad priimti galutinį sprendimą, nes visas alternatyvas Jūs matysite sistemoje. Be to, net įgyvendintas idėjas galite išsaugoti sistemoje, visada matyti, kas yra idėjos autorius.

Laisvė idėjoms

Be to, didesnėse kompanijose nemaža dalis idėjų lieka neįgyvendintomis ne vien dėl nuolatinio laiko trūkumo, bet ir dėl klaidžių kompanijos koridorių. Jums kilo puiki idėja, nuėjote pasidalinti ja su savo tiesioginiu vadovu. Šis, pasirodo, užsiėmęs, nusiuntė pas aukštesnį vadovą. Aukštesniojo vadovo apskritai nėra biure ir nežinote kada bus. Grįžote į kabinetą, kolega užkalbino apie kitas problemas ir Jūsų idėja tiesiog liko užmiršta. Kad taip neatsitiktų, naudokitės iPyramid sistema. Kilusią idėją galėsite įrašyti į sistemą iš karto, neprarasdamas nei pačios idėjos, nei savo ar kolegų darbo laiko. Toliau visi Jūsų kolegos, atsakingi asmenys galės Jūsų idėją komentuoti, tobulinti ir realizuoti pasirinktą optimaliausią variantą.

Operatyvumas ir paprastumas

Analogiška situacija yra su bendrais įmonės dokumentais. Jums nebereikės vargintis pačiam ar varginti kolegų prireikus kokio nors įmonės dokumento. Visus reikalingus dokumentus Jūs rasite sistemoje, prisijungęs prie sistemos, nesvarbu kaip geografiškai toli Jūs bebūtumėte. Pavyzdžiui, susirgo Jūsų kolega ir neatvyks į darbą keletą dienų, kai tuo tarpu jo pradėti darbai – projektai, derybos su klientais - perduoti Jums. Ką jūs darysite? Geriausiu atveju išeikvosite begales savo laiko ir kolegos sveikatos aiškindamasis su juo telefonu, kas padaryta, kur padėta, kas, kam pasakyta ir pan. Tuo tarpu naudojantis iPyramid.bizlogic sistema užteks prisijungti prie sistemos ir Jūs matysite visus kolegos pradėtus darbus, visą jo bendravimo su klientais istoriją, jo naudotus reikalingus dokumentus ir pan. Tai gerokai palengvina darbą, sutaupo laiką ir, svarbiausia, nenuvilia klientų dėl vėluojančių darbų. Juolab, kad naudojantis sistema Jūs nesunkiai galite pavaduoti ne tik sėdėjusį šalia bendradarbį, bet ir kolegą iš kito miesto įmonės filialo.

Vadinasi, informacinės technologijos, tokios verslo valdymo sistemos kaip iPyramid.bizlogic, gerokai sutaupo ne tik Jūsų brangų laiką, kurį galėsite skirti kitiems darbams, bet ir sumažina geografinius atstumus, galiausiai – sukuria atmosferą ramiam, efektyviam darbui. O tai reiškia ne ką kitą, kaip kūrybiškai, operatyviai, kokybiškai atliekamą darbą, žodžiu, sėkmingą įmonės veiklą.

Publikuota "Verslo bangoje"

Gamintojas

Verticus, UAB yra interneto technologijų specialistai, kurių darbo sritis yra interneto programinės įrangos kūrimas. Pagrindinės vystomų produktų kategorijos yra verslo valdymo, turinio valdymo sistemos, elektroninės komercijos bei kiti įrankiai, padedantys įmonėms efektyviai veikti internete.

Daugiau apie mus galite sužinoti www.verticus.lt.


Kontaktai

Verticus, UAB
Smolensko g. 6 - 414, Vilnius
Tel.: +370 5 2762176
Faks.: +370 5 2031001
El. paštas: info@verticus.lt
 
Sekite mus
Facebook'e