IT palengvina sprendimus

Šiuolaikinės informacinės technologijos vis dažniau minimos kaip neišvengiama sėkmingo verslo dalis. Tačiau informacinės technologijos, ypač galimybė integruoti keleta informacinių sistemų, gali ženkliai pasitarnauti ne tik kasdienėje įmonės veikloje, bet ir priimant strateginius veiklos sprendimus. Kaip Verticus, UAB sukurta verslo valdymo sistema iPyramid.bizlogic gali pasitarnauti šiam tikslui - paskaitykite čia.

Pardavimų planavimas

Pardavimų planavimui, pirmiausiai, Jums pasitarnaus informacija apie Jūsų esamus ir potencialius klientus, kurią sukaupsite klientų valdymo modulyje, vadinamajame CRM. Informacijos kaupimas pasiteisina tuo, jog naudodamiesi sistematizuotais duomenimis apie klientus galėsite padidinti savo pajamas nustatydami pelningiausius klientus ir suteikdami jiems geriausią aptarnavimą. Be to, turima informacija leis Jums pateikti tiksliai kliento lūkesčius pateisinantį verslo pasiūlymą, t.y. vykdyti į klientą, o ne į produktą, orientuotą pardavimą. Pastaruoju metu, kada konkuruojančios paslaugos, prekės ir kainos yra iš esmės panašios, tai ypač aktualu - gebėti patenkinti individualius kliento poreikius. Naudojantis CRM Jums tai daryti bus kur kas lengviau, nes vienoje vietoje galėsite sukaupti visą informaciją apie klientą – jo esamą situaciją, lūkesčius, galimybes ir pateikti jam optimalų pasiūlymą. Tai ne tik didina klientų pasitenkinimą gaunamu aptarnavimu, bet ir ugdo lojalumą kompanijai. Tuomet teorijoje žinoma tiesa, kad santykių išlaikymas su senais klientais yra kur kas pelningesnis nei naujų klientų paieška, realizuojama praktikoje ir atneša pelną kompanijai.

Be to, pardavimų planavimui Jums bus naudinga informaciją, kurią gausite naudodamiesi iPyramid.bizlogic teikiamomis ataskaitomis. Integravus sistemą su įmonėje jau veikiančia programine įranga, pvz. apskaitos programomis, iPyramid.bizlogic pateiks Jums statistines ataskaitas pagal Jūsų pasirinktus kriterijus - apie apyvartos kitimus, parduodamos produkcijos kitimus ir pan. Naudodamiesi ataskaitomis galėsite segmentuoti klientus pagal pasirinktus kriterijus ir atsižvelgdami į tai pateikti individualius pasiūlymus. Be to, naudodamiesi sistemos generuojamomis užimtumo ataskaitomis puikiai matysite pardavimo vadybininkų darbą, jų užimtumą, rezultatus, bet kada galėsite paskatinti atsiliekančius ar pagirti pirmaujančius darbuotojus. Šią informaciją, be abejo, panaudosite ir darbo motyvacinei sistemai formuoti.

Marketingo planavimui

Remiantis klasikiniu 4P modeliu, kompanijos rinkodaros strategijoje turėtų būti numatytas keturių pagrindinių elementų panaudojimas- produktas, vieta, kaina, rėmimas. iPyramid.bizlogic generuojamas ataskaitas panaudosite priimdami sprendimus, susijusius su visais ką tik paminėtais rinkodaros elementais. Pavyzdžiui, integruojate iPyramid.bizlogic su apskaitos programomis ar kitomis duomenų bazėmis, kuriose kaupiate duomenis apie pardavimus, apyvartą ir pan. Pasinaudodama šiais duomenimis iPyramid.bizlogic sistema Jums sugeneruos ataskaitą, pvz. apie dažniausiai perkamą produkciją – informaciją panaudosite asortimento planavimui. Taip pat galėsite segmentuoti klientus pagal pirkimų apimtis bei pagal tai teikti pasiūlymus, nustatyti kainą ar organizuoti akcijas. Vadinasi, palengvinsite kainodaros sprendimų priėmimą. Sistemindami ir kaupdami informaciją pvz. apie savo partnerių pardavimus ar mažmenininkus, ataskaitose matysite, kaip geografiškai ar kitaip pardavimo vietos atžvilgiu pasiskirsto Jūsų pardavimai. Be to, gerokai palengvinsite darbą su savo partneriais, mažmenininkais dirbdami su iPyramid.bizlogic, nes tiesiog Jūsų sistemoje jie galės pagal suteiktas teises pasiekti jiems reikalingą informaciją, dokumentus, kur kas paprasčiau valdysite užsakymus. Bendraudami su potencialiais klientais galėsite kaupti informaciją apie tai, kaip jie sužinojo apie Jus ir nustatyti efektyviausius reklamos būdus, tikslinės auditorijos pasiekimo kanalus. Ir visam tam neprireiks papildomų finansinių lėšų ar laiko, kurio šiaip reikėtų atliekant įmonės veiklos analizę ar specialius tyrimus.

Gamybos planavimui

Jei esate gamybinė kompanija, šalia to, kas parašyta anksčiau, iPyramid.bizlogic galima integruoti su jau turima programine įranga, reguliuojančia gamybos procesus. Sistemoje sukauptą informaciją nesunkiai panaudosite generuoti ataskaitoms apie gamybinius procesus – pardavimų sezoniškumus, pelningiausius produktus ir pan. Tai leis Jums kur kas paprasčiau numatyti, ką gaminti, kada ir kaip gaminti, kur ir už kiek parduoti.

Tad pagrindinė išvada gali būti viena – verslo valdymo sistemos iPyramid.bizlogic diegimas kompanijoje naudingas pirmiausiai dėl sąnaudų mažinimo, t.y. galimybės pigiau ir mažesnėmis laiko sąnaudomis aptarnauti kiekvieną klientą, nes dauguma žmogaus atliekamų darbų galima automatizuoti. Taip pat išvengiate papildomų išlaidų gaunant informaciją įmonės veiklos analizei bei planavimui. Galiausiai, naudodamiesi iPyramid.bizlogic CRM teikiamais privalumais, nustatydami pelningiausius klientus ir suteikdami jiems geriausią aptarnavimą, labai tikėtina, padidinsite įmonės vykdomos veiklos pelningumą.

Publikuota http://www.vtv.lt/content/view/9187/50/

Gamintojas

Verticus, UAB yra interneto technologijų specialistai, kurių darbo sritis yra interneto programinės įrangos kūrimas. Pagrindinės vystomų produktų kategorijos yra verslo valdymo, turinio valdymo sistemos, elektroninės komercijos bei kiti įrankiai, padedantys įmonėms efektyviai veikti internete.

Daugiau apie mus galite sužinoti www.verticus.lt.


Kontaktai

Verticus, UAB
Smolensko g. 6 - 414, Vilnius
Tel.: +370 5 2762176
Faks.: +370 5 2031001
El. paštas: info@verticus.lt
 
Sekite mus
Facebook'e