Publikacijos

Nėra laiko darbui senais

Per tą patį laiką, kurį prieš penkis metus galėjome skirti prekių gamybai, šiandien turime ne tik pagaminti, bet ir sukurti pardavimo strategiją, surasti pirkėjus, nugabenti prekes pas juos, užtikrinti tinkamą aptarnavimą ir spėti pasirengti kitos prekių partijos gamybai.
Apsukos didėja ne tik gamyboje. Tai yra globali tendencija, kuri pasireiškia visuose kompanijos verslo procesuose ir marketingas nėra išimtis. Atsiranda daugiau informacijos, daugiau pasiūlymų, daugiau galimybių, bet ir daugiau problemų bei mažiau laiko joms spręsti. Kažką su tuo reikia daryti...
Skaityti visą straipsnį >>

Nuogi faktai apie CRM

2001 metai tarptautinėje rinkoje minimi kaip CRM sistemų diegimo bumo metai. Faktas tas, jog CRM diegimo įmonėse praktika parodė tiek malonią, tiek nepageidaujamą verslo modernizavimo puses. Apie panašią praktiką Lietuvoje kalbėti, ko gero, būtų kiek ankstoka, nes CRM diegimas Lietuvos verslo struktūrose dar nėra plačiai priimtas. Gal baiminantis užsienio patirties diktuojamų neigiamų pasekmių?

Bendrai pripažįstama, jog CRM yra verslo ateitis ir suteikia galimybę įmonėms įgyti konkurencinį pranašumą rinkoje. Nežiūrint to, pirmaisiais sistemų diegimo metais darbo su CRM trūkumai pasirodė pakankamai ryškiai ir CRM sistemų pardavimai užsienio rinkose buvo nukritę gana ženkliai. Tikimasi, kad sumažėjusios pardavimų apimtys grįš į ankstesnį lygmenį šių, 2005-ųjų, metų pabaigoje. Atsižvelgdama į neigiamą užsienio šalių praktiką, Verticus, UAB sukūrė iPyramid.bizlogic verslo valdymo sistemą, šiai dienai leidžiančią išvengti daugelio neigiamų CRM diegimo pasekmių. Tad žemiau bendrai pateikiami 2002 metais atlikto tyrimo rezultatai bei iPyramid.bizlogic numatomi metodai minimoms problemoms išspręsti.
Skaityti visą straipsnį >>

Kokybiškas klientų aptarnavimas - konkurencinis pranašumas rinkoje

Galima išvardinti daugelį problemų, su kuriomis susiduria šiandieninio verslo atstovai. Bet viena pagrindinių, ko gero, vistiek liks konkurencija. Šiomis dienomis, kai konkuruojančių įmonių pasiūlymai vis mažiau skiriasi kaina ir panašėja teikiamomis naudomis, aukšta klientų aptarnavimo kokybė tampa vis svarbesnė kaip efektyvus konkurencijos įrankis.
Skaityti visą straipsnį >>

Informacinės technologijos naikina atstumus

Ar Jums dažnai tenka keliauti verslo reikalais? Ar dažnai atidedate darbus pasiteisindami “dabar neturiu laiko”? O gal Jūsų įmonė išsidėsčiusi atskiruose filialuose ir neretai susiduriate su sunkumais priimant bendrus sprendimus? Tad pakalbėkime apie tai, kaip praktikoje informacinės technologijos gali taupyti brangų Jūsų laiką ir mažinti geografinius atstumus. Tiesiog, paanalizuokime keletą situacijų.
Skaityti visą straipsnį >>

IT palengvina sprendimus

Šiuolaikinės informacinės technologijos vis dažniau minimos kaip neišvengiama sėkmingo verslo dalis. Tačiau informacinės technologijos, ypač galimybė integruoti keletą informacinių sistemų, gali ženkliai pasitarnauti ne tik kasdienėje įmonės veikloje, bet ir priimant strateginius veiklos sprendimus. Kaip Verticus, UAB sukurta verslo valdymo sistema iPyramid.bizlogic gali pasitarnauti šiam tikslui - paskaitykite čia.
Skaityti visą straipsnį >>

Naujos verslo valdymo sistemos panaudojimo galimybės
Paroda Infobalt‘2005 kompanijai Assis, dabar Verticus, UAB kaip ir daugeliui kitų įmonių, vystančių informacinius sprendimus Lietuvoje, atvėrė naujas galimybes, leido sukaupti daug naudingos informacijos tiesiogiai kontaktuojant su potencialiais informacinių sprendimų vartotojais, dalinantis sprendimų teorija ir praktika, leido įžvelgti papildomas naujosios verslo valdymo sistemos iPyramid.bizlogic panaudojimo galimybes.
Skaityti visą straipsnį >>
 
Verslo valdymo sitemų nuoma
Verslo valdymo sistema — tai dažniausiai internetinė programinė įranga, skirta verslo efektyvumui didinti. Sudarytą iš skirtingų modulių, skirtų konkrečiai verslo sričiai valdyti, sistemą galima rinktis iš standartinio ar papildomus modulius turinčio profesionalaus paketų, kitose įmonėse jie turi skirtingus pavadinimus. Verslo valdymo sistemos skirtos verslo efektyvumui didinti, todėl privalo būti nesudėtingos ir greitai įsisąvinamos. Standartinį paketą dažniausiai sudaro ryšių su klientais valdymo (CRM), darbo organizatoriaus, mokėjimų ir skolų valdymo, ataskaitų, projektų, vartotojo užrašų, moduliai. Profesionalų paketą, be standartinių modulių, sudaro papildomi moduliai.
Gamintojas

Verticus, UAB yra interneto technologijų specialistai, kurių darbo sritis yra interneto programinės įrangos kūrimas. Pagrindinės vystomų produktų kategorijos yra verslo valdymo, turinio valdymo sistemos, elektroninės komercijos bei kiti įrankiai, padedantys įmonėms efektyviai veikti internete.

Daugiau apie mus galite sužinoti www.verticus.lt.


Kontaktai

Verticus, UAB
Smolensko g. 6 - 414, Vilnius
Tel.: +370 5 2762176
Faks.: +370 5 2031001
El. paštas: info@verticus.lt
 
Sekite mus
Facebook'e